Klub ARBAT Žiar nad Hronom

Navigácia
Reklamné oznámenie
Mastermont - stavebná spoločnosťhttps://www.mastermont.skmonolitické stavby Žilina, rodinné domy, ploty, tesárske konštrukcie, DOKA, PERI
Drobanex eu, živnostníkhttps://www.drobanex.euZváračské práce viem aj mimo pracovnej doby ako aj cez víkend alebo sviatky.
obuv pre všetky vekové kategóriehttps://www.e-fashion.skeShop obsahuje najmodernejšiu obuv pre všetky vekové kategórie s obrovským výberom
Vznikol KLUB ARBAT v Žiari nad Hronom
Dobrý deň, chcem s radosťou oznámiť pre Slovensko-ruskú spoločnosť a širokej verejnosti, že dňa 20. mája 2019 bol založený ďalší 15. klub Arbat v Žiari nad Hronom.
V peknom prostredí Kultúrneho centra sme privítali hostí a nových priateľov SRS . Na skultúrnenie nám speváci s harmonikou súboru Sekera zaspievali niekoľko krásnych piesní  a bolo podané občerstvenie. Medzi hosťami bol prítomný predseda  SRS p. JUDr. Ján Čarnogurský a vedenie klubov zo Zvolena a Banskej Bystrici. Zišlo sa 25 záujemcov zo Žiaru nad Hronom, ktorí majú vrelý vzťah k priateľstvu s krajinou, ktorá nám je blízka aj jazykom.
Hostia oboznámili prítomných so svojimi skúsenosťami, so svojou činnosťou, spoluprácou medzi jednotlivými klubmi. Poradili nám, ako pracujú, organizujú diskusné stretnutia s odborníkmi rôznych oblastí a doporučili aj  spoluprácu s Ruským centrom vedy a kultúry v Bratislave.
Vedúcim klubu Arbat sa stal p. Ing. Ján Marko.
Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah