Klub ARBAT Žiar nad Hronom

Navigácia
Reklamné oznámenie
Účtovníctvo Žilinahttps://www.alexis-consult.skPodvojné, jednoduché účtovníctvo Žilina, vedenie daní, cenník, poradenstvo, pohoda, živnostníci,
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Vznikol KLUB ARBAT v Žiari nad Hronom
Dobrý deň, chcem s radosťou oznámiť pre Slovensko-ruskú spoločnosť a širokej verejnosti, že dňa 20. mája 2019 bol založený ďalší 15. klub Arbat v Žiari nad Hronom.
V peknom prostredí Kultúrneho centra sme privítali hostí a nových priateľov SRS . Na skultúrnenie nám speváci s harmonikou súboru Sekera zaspievali niekoľko krásnych piesní  a bolo podané občerstvenie. Medzi hosťami bol prítomný predseda  SRS p. JUDr. Ján Čarnogurský a vedenie klubov zo Zvolena a Banskej Bystrici. Zišlo sa 25 záujemcov zo Žiaru nad Hronom, ktorí majú vrelý vzťah k priateľstvu s krajinou, ktorá nám je blízka aj jazykom.
Hostia oboznámili prítomných so svojimi skúsenosťami, so svojou činnosťou, spoluprácou medzi jednotlivými klubmi. Poradili nám, ako pracujú, organizujú diskusné stretnutia s odborníkmi rôznych oblastí a doporučili aj  spoluprácu s Ruským centrom vedy a kultúry v Bratislave.
Vedúcim klubu Arbat sa stal p. Ing. Ján Marko.
Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah